Сторінка на стадії наповнення

Щодо необхідності здійснення державної реєстрації потужностей операторів ринку та отримання експлуатаційного дозволу

Вознесенське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області повідомляє, що одним із обов’язків операторів ринку є - реєструвати потужності у випадках, передбачених цим Законом України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» (далі – Закон) (п.4, ч.1, ст.20 ЗУ №771/97-ВР від 23.12.199, із змінами).

09:42:48 18.03.2024

ОГОЛОШЕННЯ!

ШАНОВНІ ЗЕМЛЕКОРИСТУВАЧІ ТА ЗЕМЛЕВЛАСНИКИ, ЯКІ САМОСТІЙНО ОБРОБЛЯЮТЬ ЗЕМЕЛЬНІ ДІЛЯНКИ ЧАСТКИ (ПАЇ) . ДОВОДИМО ДО ВАШОГО ВІДОМА ПРО ПОЧАТОК ДЕКЛАРУВАННЯ .

13:40:45 09.02.2022

ГУ ДПС у Миколаївській області інформує!

З метою створення сприятливих умов для одноразового (спеціального) добровільного декларування, порядок проведення якого визначений Законом України від 15 червня 2021р.№ 1539 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо стимулювання детінізації доходів та підвищення податкової культури громадян шляхом запровадження одноразового (спеціального) добровільного декларування фізичними особами належних їм активів та сплати одноразового збору до бюджету».

08:52:10 26.01.2022

З початку 2022 року стартує кампанія декларування громадянами доходів, одержаних протягом 2021 року

Доманівська ДПІ ГУ ДПС у Миколаївській області звертає увагу платників, що конституційний обов’язок громадян (ч. 2 ст. 67 Конституції України) – це щороку подавати декларацію про майновий стан і доходи за минулий рік. Річну податкову декларацію про доходи за минулий рік за новою формою зобов’язані заповнити і подати до 1 травня 2022 року громадяни, котрі отримали доходи, з яких торік не сплачено податок на доходи фізичних осіб.

11:20:10 20.01.2022

Про оприлюднення персональних даних та конфіденційної інформації

Відповідно до частини першої статті 101 Закону України «Про доступ до публічної інформації» публічна інформація у формі відкритих даних – це публічна інформація у форматі, що дозволяє її автоматизоване оброблення електронними засобами, вільний та безоплатний доступ до неї, а також її подальше використання. Розпорядники інформації зобов’язані надавати публічну інформацію у формі відкритих даних на запит, оприлюднювати і регулярно оновлювати її на єдиному державному вебпорталі відкритих даних та на своїх вебсайтах.

11:16:49 14.01.2022