Щиро вітаємо юних науковців з особистим досягненням на ниві науки!

Дата: 27.01.2018 08:35

26 січня у відділі освіти Мостівської сільської ради відбувся І етап конкурсу – захисту наукових робіт учнів-членів Миколаївського обласного територіального відділення МАН.

На І  етап  було представлено 4 роботи  учнів  11 класу   Мостівського НВК(Червякової Катерини,Пузиревського Дмитра,Флакей Євгенії та Грибонос Ольги у таких секціях:Українська література,Зарубіжна література, Медицина, Географія та ландшафтознавство.).  Роботи учнів вирізнялися актуальністю, авторським підходом до викладання матеріалу та самостійним характером виконання. Усі учасники представили свої маленькі наукові дослідження, відкриття, з яких в цілому і складається наука.

За результатами оцінювання науково-дослідницьких робіт, їх захисту,  всі роботи отримали призові місця . Червякова Катерина  та Флакей Євгенія представлятимуть  з 8 по 10 лютого 2018р.нашу громаду  на ІІ ( обласному) етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт.

Висловлюємо подяку всім педагогічним працівникам (Трофименко О.О., Пройденко Н.А., Гордієнко А.В.,Коніщева О.В.), учні яких провели значні дослідження показали високий рівень вмінь публічного захисту своїх наукових пошуків. Вчителі своєю безкорисною, благородною працею сприяють підготовці учнівської молоді до активної наукової діяльності, розвивають у своїх вихованцях дух допитливості, формують світогляд, інтелектуальну, творчу еліту нашої держави.