Другий день 5-ї стратегічної сесії

Дата: 14.03.2018 09:21

13 березня 2018 року стартував другий день 5- ї  стратегічної сесії Мостівської ОТГ. Експерти програми DOBRE Пшемислав Фенрих, Магдалена Братко та Оксана Колісник зустрілися з робочою групою з написання стратегії Мостівської ОТГ на 2018 – 2026 роки.
Першою частиною засідання була презентація стану роботи над стратегічним документом та планування громадських консультацій.
Другою частиною був аналіз Плану дій з точки зору показників впливу та результату впровадження.
Третьою частиною було управління впровадженням стратегії: моніторинг реалізації та засади актуалізації документу.
Нажаль це була наша остання стратегічна сесія. Але маємо надію, що експерти ще не раз завітають до нас і це буде нова, розвинута, туристична Мостівська громада.