Стаття Володимира Калиновського про святкування Храмового свята села Мостового .

Дата: 16.06.2017 09:44

"Мостове відсвяткувало

Цей фотозвіт з'явився з деяким запізненням, але його актуальність не стала меншою, бо в ньому - сучасне життя одного з українських сіл, на яких стоїть Україна.

22 травня поточного року мешканці села Мостове Доманівського району Миколаївської області відсвяткували своє велике традиційне триєдине свято: День святого Миколая, Храмове свято і День села. Це давня мостівська традиція. Не знаю, чи можна назвати цьогорічне свято ювілейним, але що дата кругла - це точно: Мостовому - 225 років. А Мостівська церква, висвячена в 1812 р. во ім'я св. Миколи Чудотворця, восени поточного року теж буде мати круглу дату - 205 років. Вона - одна з найстаріших у Миколаївській області по цей бік Південного Бугу.

Фотографували мостівчанки Ганна Бордя (№№2-9, 11-22) та Оксана Христенко (фото №1 і №10 ), а прокоментую я."

Пише Володимир Калиновський .

Мостівська громада висловлює свою вдачність Володимиру за активну життєву позицію!