Конкурс «Охорона праці очима дітей"

Дата: 13.02.2018 13:43

12 лютого у відділі  освіти   Мостівської сільської ради було  проведено міжшкільний  етап  VII Всеукраїнського  конкурсу  дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей».

На Конкурс представлено 22 роботи учнів закладів загальної середньої освіти. Під час виконання робіт учні показали високий рівень творчих умінь та навичок, креативність у підходах до питань з охорони праці,  сучасний погляд  на виробничі небезпеки та  ризики.

Активну участь у Конкурсі взяли учні  Сухобалківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Мостівського НВК,  Олександрівської ЗОШ І-ІІ ступенів.

Переможців Конкурсу буде  нагороджено  грамотами відділу освіти , молоді та спорту виконавчого органу Мостівської сільської  та подано до територіального управління Держпраці в  Миколаївській області.