Подяка за постійну підтримку і допомогу

Дата: 30.03.2018 15:47

У зв’язку з погодними умовами ,які склалися   протягом березня місяця,а саме великою кількістю опадів у вигляді снігу на території Мостівської сільської ради  важливу роль  відігравало оперативне розчищення доріг   по вулицях населених пунктів  сільської ради   та території між населеними пунктами.Тому за оперативність  та  своєчасність очищення території громади від снігу виконавчий  комітет сільської ради та мешканці   громади    дякують  нашим спонсорам на постійній основі голові   СПРАТ «Україна» О.В.Сіроштану ,директору ТОВ ім.«Б.Хмельницького»В.Г.Антіпову, ТОВ СП «Нібулон» філія ДП «Лідіївське» директор Шейко Д.Н.,депутату сільської ради О.М.Околовичу, жителю села Миколаївка Шуляченко О.А.,члену виконавчого комітету Ю.М.Троценко, Голові ФГ Тумко А.В.,ТОВ «Злагода» директор Кізяєв І.О.,жителям села Іванівка Орловському С.,Федотову Д.,приватним підприємцям Олександрівського старостинського округу за їхню небайдужість  та  підтримку, за розуміння проблем ,загалом за те що такі люди працюють та мешкають в нашій громаді. Хочеться побажати   міцного здоров’я їм та їхнім родинам,миру та злагоди на нашій  землі, благополуччя  та  процвітання нашій громаді.