Свято Останнього дзвоника

Дата: 30.05.2018 08:26

25 травня у закладах освіти Мостівської сільської ради пролунав Останній дзвінок, який сповістив про завершення навчального року. Цей день поєднав у собі водночас радість і смуток, адже для одних учнів попереду веселі літні канікули, а для інших - прощання зі шкільною домівкою та путівка в доросле життя.

Традиційно на святі Останнього дзвоника у всіх закладах загальної середньої освіти  були присутні представники сільської ради та інші високоповажні особи. Вони вітали учнівський,педагогічний та батьківський колективи із завершенням навчального року, бажали школярам гарно та змістовно провести літні канікули, а випускникам - успішно скласти зовнішнє незалежне оцінювання для подальшого навчання у ВУЗах, знайти своє покликання у житті та принести користь суспільству.

Учні шкіл радували присутніх творчою програмою читали вірші, танцювали та бажали гарного життєвого шляху тим, хто покидає стіни рідної школи та виходить на дорогу  дорослого життя у, а на завершення – традиційно,  під мелодію старенького дзвіночка запросили на останній урок випускників.Фото без описуФото без опису