І ЗНОВУ СВЯТО В МОСТІВСЬКІЙ ГРОМАДІ

Дата: 08.09.2018 15:52

Фото без описуСьогодні, 07 вересня 2018 року, за підтримки голови Миколаївської обласної державної адміністрації О.Ю.Савченка, відбулося урочисте відкриття нового спортивного майданчика для міні-футболу зі штучним покриттям у Мостівському НВК . На будівництво, розпочате у квітні 2018 року, витрачено близько 1499 тис. грн. З них - з державного бюджету 749,5 тис. грн., співфінансування з обласного бюджету- 349,5 тис. грн., районного бюджету -256 тис. грн.. та місцевого - 144 тис.грн. З визначною подією в житті громади учасників дійства вітали господарі свята: учні Мостівського НВК та почесні гості : Мостівський сільський голова-Н.В.Бабанська, заступники сільського голови - Пастушенко С.Г та Гавриленко Л.В., голова Доманівської райдержадміністрації - Осадчук Євген Леонідович, голова Доманівської районної ради - Кушнір Т.Л., начальник відділу освіти,молоді та спорту Мостівської сільської ради - Савченко А.В., депутат Миколаївської обласної ради , директор Мостівського НВК - Чорний С.В., голова федерації футболу у Миколаївській області - Пасічний Олександр Станіславович, заступник голови федерації футболу у Миколаївській області Балатін О. , директор ТОВ і. Б.Хмельницького - Антіпов В.Г., депутат Доманівської районної ради Петренко І.В. У своєму вітальному слові сільський голова Н.В. Бабанська наголосила на тому, що одним з пріоритетних напрямків діяльності органів виконавчої влади є втілення в життя завдань децентралізації та збереження здорової української нації. Усі виступаючі на святі гості та господарі свята наголошували на те, що відтепер, завдяки спільним зусиллям влади школярі та молодь громади у вільний час віддаватимуть перевагу заняттям спортом на майданчику, тим самим зміцнюючи своє здоров'я і цей прекрасний майданчик виховає не одне покоління спортсменів, не одного олімпійського чемпіона.. У свою чергу вітаючи зі святковим днем учнів голова федерації футболу у Миколаївській області Пасічний Олександр Станіславович - вручив подарунок - набір новеньких м’ячів. Після закінчення офіційної частини на майданчику відбувся турнір на кубок пам’яті ім.. Кушніра Л.Т. та Гімельфарба Л.Г. .Завзято змагались команди Доманівського НВК, Кузнецівської ЗОШ І-ІІІст, Маринівської ЗОШ І-ІІІ ст та Мостівського НВК . У запеклій боротьбі переможцями Кубку Кушніра Л.Т. стала команда юнаків Мостівського НВК, а в змаганнях за Кубок Гімельфарба Л.Г. команда Маринівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Призами були м’ячі топ-класу та грошові премії,які вручив голова Доманівської районної ради Кушнір Тарас Леонідович. Господарям, які гостинно зустрічали гостей свята, було подаровано фірмові футбольні сітки. Усі діти, вчителі та гості свята отримали велике задоволення від свята.