Доманівський район, Миколаївська область

"Форум Молодіжної столиці України у Львові"

З  06-07  вересня  2018 року в  м.Львів відбувся Молодіжний форум в рамках Програми

DOBRE   . Мостівську сільську раду на цьому   форумі представляла  секретар Молодіжної ради  Мостівської ОТГ  Мерзенюк Антоніна.

06 вересня 2018 року день розпочався з цікавого відкриття заходу,який включав в себе спілкування активної молоді між собою.  Урочисте відкриття відбулося на локації «Офіціоз» ,в програмі якого  панельна дискусія та презентація напрацювань робочих груп :неформальна та формальна освіта,панельна дискусія та презентація напрацювань робочих груп :участь молоді у місцевому самоврядуванні  ,засідання Генеральної  асамблеї національної молодіжної ради України, пізно ввечері закінчилось спілкування енергійних,креативних,активних   молодих людей ,майбутнього нашої країни.  7 вересня 2018 року робота закипіла із самого ранку працювали в окремих робочих групах за інтересами та окремими темами :»Успіх де ти?»

«Креатив і всяке таке»Щось мотиваційне».

В другій половині дня відбулася цікава зустріч з мером м.Львів  А.Садовим  ,який активно підтримує молодіжний рух та спорт в своєму рідному місті. Зустріч пройшла під гаслами :»Молодь створює»»,Молодь діє»,»Молодь заряджає» До своїх громад   делегати форуму повертались втомленими,але сповненими нових креативних ідей та планів.