МІТИНГ ДО ДНЯ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ

Дата: 12.10.2018 14:30

1жовтня 2018 року біля пам’ятного знаку Захисникам України в с.Мостове відбувся мітинг «Воля, дорожча за життя».

Присутні зібралися, щоб вшанувати захисників України – захисників минулих сторіч, славних воїнів дружини непоборимого князя Святослава, хоробрих і мужніх лицарів степу – козаків, вояків армії Української народної республіки, військових Української Повстанської Армії – армії  нескорених, бійців підпілля та армії, які боролися проти нацистської навали та визволяли Україну у часи Другої світової війни, чоловіків, які з честю виконували свій військовий обов’язок в усі часи, а також  сучасних захисників – учасників Антитерористичної операції та  Операції  Об’єднаних сил.

На заході були присутні  апарат Мостівської  сільської ради ,відділ освіти, представники місцевих господарств, організацій, громадських організацій, учнівська молодь, учасники АТО.

Зі словами вшанування пам’яті бійців, які віддали своє життя за свободу та незалежність нашої держави, виступила вчитель історії Мостівського НВКГарний вірш присвячений захисникам Вітчизни прочитав учень Мостівського НВК Черчукан Андрій.

У боротьбі за волю та незалежність нашої держави під час проведення Антитерористичної операції віддали життя сучасні герої - уродженці  сіл Мостівської сільської ради. Присутні вшанували пам’ять всіх загиблих, які виконали свій борг перед Батьківщиною хвилиною мовчання, покладанням квітів.

У виконанні  учениці  5 класу Мостівського НВК  Павленко Ірини  лунала пісня «Проклянімо  війну».

Ведучі мітингу Кеба Олена .та Швець Альона  побажали нашим Героям сили і міцного здоров`я,мирного неба, волі та мужності, які так потрібні для здобуття Перемоги!

Хай буде небо голубе.

Хай буде сонечко ясне.

Хай буде спокій у родині.

Хай буде мир на Україні.

Захід організовано  працівниками  Мостівського будинку культури та Мостівської бібліотеки