ДЕНЬ СЕЛА ОЛЕКСАНДРІВКА

Дата: 19.10.2018 09:57

Традиційно в жовтневі дні  мешканці села Олександрівка  святкували  День села «Моє село -  частинка України»

Незабутні спогади залишились у  олександрівців  і  гостей після святкування  села, яке до речі проводилось вдруге. Суботній  день 13 жовтня  видався  сонячним та ясним    Свято розпочалося з традиційного ярмарку на якому господині  продавали свою продукцію(печеня,пиріжки,смаколики,солодощі,торти).

Своїми виступами  та  чудовими віршами , піснями від душі,запальними танцями учні Олександрівської ЗОШ  продемонстрували  свою любов та пошану до своєї малої батьківщини,свого рідного села в якому народились .

Староста села Олександрівка Делі Г.В. привітав  мешканців та гостей свята побажав їм добробуту в родинах,миру в країні ,серцях і душах та наголосив на тому ,що історію творять люди  саме вони  є головним багатство села –  працьовиті,мужні ,терплячі  і  їм віддаємо цього дня  шану і любов .

Свято продовжилось в оновленому залі Олександрівського СБК чудовим концертом за участю  наших добрих друзів аматорів сцени  Мостівського будинку культури,як завжди на високому професійному рівні.

Після концерту  всі присутні мали можливість посмакувати гречану кашу із м’ясом приготування якої відбулося за старовиними козацькими традиціями на вогні в здоровому казані.

Спільна праця   є прикладом того,що тільки в співпраці  та спільними зусиллями ми зможемо подолати всі труднощі та негаразди.  Веселий дитячий сміх та гомін  цілий день звучав над селом.

Хочеться всім селам нашої громади побажати:

« Хай буде мирним небокрай ,хай сонце в небі сяє ,

І чарка  й шкварка й коровай ,і хай душа співає .

Хай лине пісня  над селом ,хай колосяться ниви

Комори повняться добром ,і будьте  всі щасливі.