Доманівський район, Миколаївська область

Дня відкритих дверей

в НУЦЗ України, ЛДУ БЖД,

ЧІПБ НУЦЗ України

Повідомляємо Вам, щодо проведення Дня відкритих дверей для вступників 2019 року у закладах вищої освіти ДСНС України:

• Львівський державний університет безпеки життєдіяльності (м. Львів, вул. Клепарівська, 35). Початок 03 листопада 2018 року об 11.00 годині;

• Черкаський інститут пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України (м. Черкаси, вул. Онопрієнка, 8). Початок 27 жовтня 2018 року о 10.00 годині.

Для участі в даних заходах прошу Вас довести інформацію до учнів старших класів та випускників загальноосвітніх та інших навчальних закладів в системі загальної середньої освіти, які мають бажання ознайомитись з навчальним закладом, матеріально-технічною базою, особливостями вступу за спеціальностями та специфікою навчання за державним замовленням.

Начальник 14ДПРЧ

ГУ ДСНС України

у Миколаївській області

майор служби цивільного захисту                                         Р.А.Гилко