Робоча зустріч

Дата: 04.12.2018 09:27

03 грудня 2018 року  в рамках реалізації Проекту  «Створення відкритого простору  для відпочинку  молоді на території громади»  відбулася зустріч голови громадської організації «Стабільний  соціально-економічний розвиток сіл Мостівської сільської ради» Тарасова С.В. та активу громадської  організації  з консультантом  фонду  «Ласка» програми DOBRE Наталією Гнатюк. Зустріч була  дуже  плідною  та мала позитивні результати. Завдяки цікавим та креативним ідеям пані Наталії,щодо реалізації проекту було напрацьовано  продуктивні ідеї, щодо реалізацію проекту,а також спільні плани  на майбутню співпрацю  фонду «Ласка»  з  Мостівською сільською радою  та громадською організацією.

Хочеться подякувати Програмі DOBRE (Децентралізація приносить кращі результати та ефективність) , програмному спеціалісту Програми DOBRE Сафроновій Наталі ,керівнику проекту БФ «Ласка» Лілії Атнажевій, консультанту фонду Наталії Гнатюк за пропозицію взяти участь у реалізації проекту  та чудове розуміння проблем громади на новому етапі розвитку  об’єднаної громади, фінансову підтримку  в реалізації ідей та планів.

Маємо надію та сподіваємось, що майбутня співпраця буде успішною.