Прес-кава з журналістами

Дата: 16.01.2019 13:08

15 січня 2019 р. у приміщенні Миколаївського центру розвитку місцевого самоврядування відбулася зустріч прес – служб ОТГ з провідними журналістами. Захід проводився за підтримки програми «ULEAD з Європою». В зустрічі приймали участь: Юлія Почебут (радниця з питань комунікації Миколаївського ЦРМС), Анатолій Чубаченко (головний редактор інформаційних порталів «Преступності.НЕТ» і «NL»), Тетяна В’язнікова (головна редакторка друкованого журналу NikLife), Ярослав Індиков (радник голови Миколаївської обласної державної адміністрації), Олена Бережна (речниця Національної поліції в Миколаївській області), Анастасія Тімановська (продюсер філії ПАТ «НСТУ» «Миколаївська регіональна дирекція»), творча група програми «Тема дня» та представники ОТГ.

Захід проводився у форматі круглого столу де обговорювалася роль комунікаторів в ОТГ або чому не кожна громада має профільного фахівця. Редактор А. Чумаченко пояснив «чому наші новини нікому не цікаві», а Т. Вязнікова акцентувала увагу на те, що є важливо для журналіста, надала практичні рекомендації для працівників прес – служб, Я. Індиков показав мас – медіа в розрізі: кому належать інформаційні видання, а О. Бережна пояснила чому світом править актуальність та оперативність інформації. Всі учасники заходу отримали відповіді на всі хвилюючі питання безпосередньо від профільних фахівців. Набутий досвід будемо втілювати в діяльності нашої ОТГ.