Мостівська громада
Доманівський район, Миколаївська область

21 листопада — День Гідності і Свободи

21 листопада 2017 року в  с. Мостове біля пам’ятного знака Захисникам  України відбувся урочистий мітинг з нагоди Дня Гідності та Свободи. На заході були присутні:  голова районної державної адміністрації Осадчук Є.Л., сільський голова Бабанська Н.В., учасники АТО, голова СПрАТ "Україна"  Сіроштан О.В. та голова ТОВ  ім. Б.Хмельницького  Антіпов В.Г. разом з трудовими колективами,  директор Мостівського НВК Чорний С.В. з учнями та педагогами, жителі села.

Учасники мітингу вшанували хвилиною скорботного мовчання світлу пам’ять всіх героїв, що полягли за громадянські права народу і незалежність України. Проведено покладання квітів до підніжжя. Тематичні мистецькі виступи стали окрасою заходу.

21 листопада — це день, коли ми думаємо про майбутнє, але, водночас, пам’ятаємо тих, хто віддав життя в боротьбі за це майбутнє. Саме ці українські народні герої відстояли національні інтереси та європейський вибір України, визначили цивілізаційний шлях для майбутніх поколінь. Своєю непохитністю та самопожертвою герої майдану заслужили шану та повагу усіх співгромадян.

Цьогорічні заходи до Дня Гідності та Свободи проводяться під гаслом «Вільні творять майбутнє!». Адже увесь час — під час і з моменту Революції Гідності — триває процес невтомного творення нових інституцій, нових пластів у суспільстві. Декілька років тому українці зробили свідомий вибір, коли перебороли страхи і взяли на себе відповідальність за долю країни.« повернутися до списку новин