Інформація про здійснення регуляторної діяльності

Дата: 11.02.2022 12:43

Мостівською сільською радою відповідно до принципів державної регуляторної політики, визначених статтею 4 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» (далі – Закон), здійснюється активна робота, спрямована на:

безумовне дотримання вимог чинного законодавства, пов’язаного з підготовкою, прийняттям, відстеженням результативності регуляторних актів;

встановлення єдиного системного підходу до впровадження регуляторної діяльності;

підвищення якості підготовки аналізів регуляторного впливу та звітів з відстеження результативності регуляторних актів;

забезпечення інформаційної відкритості з питань державної регуляторної політики;

залучення громадськості до обговорення проєктів регуляторних актів, забезпечення гласності, відкритості та прозорості регуляторної діяльності.

З метою підвищення ефективності роботи громади із забезпечення державної регуляторної політики фінансовим відділом Мостівської сільської ради розроблено Порядок здійснення державної регуляторної політики Мостівською сільською радою, який затвердження рішенням ХХ позачергової сесії 8 скликання від 10 лютого 2022 року № 6.

Відповідно до статті 10 Закону, Методики відстеження результативності регуляторного акта, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2004 року № 308 (із змінами), протягом ІI півріччя 2021 року проведено базове відстеження результативності регуляторного акту для оцінки стану впровадження та досягнення цілей, задекларованих при їх прийнятті. Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акта оприлюднено на вебсайті громади в розділі «Регуляторна діяльність» в підрозділі «Відстеження результативності регуляторних актів».

На виконання статей 7, 13 Закону та з метою реалізації принципу послідовності й передбачуваності державної регуляторної політики, на офіційному вебсайті громади розміщено План діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів по Мостівській сільській раді на 2022 рік, яким передбачається розробка 1 регуляторного акту «Про встановлення місцевих податків та зборів на території населених пунктів Мостівської сільської ради на 2023 рік».

Обов’язки, щодо забезпечення державної регуляторної політики у Мостівській сільській раді покладено розпорядженням сільського голови від 30 грудня 2021 року № 187-к на начальника фінансового відділу БЕЖЕНАР Галину Петрівну.

Дотримання принципів державної регуляторної політики знаходиться на постійному контролі в Мостівській сільській раді