Насичений тиждень!

Дата: 18.01.2018 22:29

Цей тиждень був багатим на досить знакові події для нашої громади.

15 та 16 січня продовжилася робота над створенням Стратегії розвитку Мостівської об’єднаної територіальної громади на 2018-2026 роки.

Стратегічна група в особі експертів зі стратегічного планування Пшемислава Фенриха, Магдалени Братко та Оксани Колісник працювала у форматі фокус груп ( молодь старших класів, підприємці, представники медицини, робоча група із розробки стратегії)

Результат – сформовано стратегічні та операційні цілі а також визначено першочергові завдання відповідно до поставлених цілей.

17 січня мали змогу поспілкуватись з Лілією Атнажевою -  менеджером  БФ Ласка стосовно діяльності громадських організацій та проектів, які можна реалізовувати в громаді завдяки таким організаціям.

Висновки  - будемо працювати самі та запрошуємо мешканців громади до співпраці задля кращого майбутнього!

18 січня приймали участь у дні відкритих дверей  «OPEN DAY» організованому Центром розвитку місцевого самоврядування  та презентували наші здобутки за 2017 рік.

Ми не стоїмо на місці а рухаємось тільки вперед і те, що ми робимо спрямовано лише на розвиток нашої громади та на благо вам дорогі жителі громади.

Вітаю усіх із наступаючим Хрещенням Христовим:

Нехай Хрещення Господнє в хату,

Радості Вам принесе багато,

Розбудить приспані надії,

Добром і щастям Вас засіє,

Водицею окропить та любов’ю,

І подарує Вам міцне здоров’я!

Мостівський сільський голова                                Бабанська Н.В.