ОГОЛОШЕННЯ!

Мостівська об'єднана територіальна громада запрошує на посаду сімейного лікаря Мостівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини, для обслуговування мешканців сіл.

13:18 01.03.2019

Навчальний візит до Новоукраїнської ОТГ, Кіровоградської області

27-28 лютого 2019 року Мостівська ОТГ за підтримки Програми DOBRE бере участь у навчальному візиті до Новоукраїнської ОТГ (Кіровоградська область) -  «Оптимізації мережі шкіл. Створення опорних шкіл. Підвезення. Комунікація з батьками, вчителями, директорами шкіл, депутатами.»

08:17 28.02.2019

Вручення сертифіката на житло дитині-сироті

26 лютого 2019 року в приміщенні Миколаївської обласної державної адміністрації відбулося офіційне вручення сертифіката на житло дитині-сироті Давидовій Катерині Володимирівні, яке особисто вручив очільник області Савченко Олексій Юрійович.

09:30 27.02.2019

Виїзний прийом громадян

20 та 22 лютого відбулися виїзний  прийом фахівцями Доманівської районної філії громадян в Мостівській ОТГ. Під час прийомів жителі громади отримали консультації з питань працевлаштування та реєстрації в службі зайнятості, профінформаційні послуги та послуги з підбору роботи.

10:45 25.02.2019

Навчальна поїздка для громад-партнерів DOBRE   у сфері організації ефективної системи освіти та покращення навчального процесу в громадах

З 18 -21 лютого освітяни Мостівської ОТГ взяли участь у навчальній поїздці  для громад-партнерів DOBRE   у сфері організації ефективної системи освіти та покращення навчального процесу в громадах.

10:38 25.02.2019

Соціальне забезпечення населення в умовах децентралізації

19-20 лютого на базі Миколаївський Центр розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України, відбувся семінар «Соціальне забезпечення населення в умовах децентралізації. Визначення пріоритетних напрямків соціального захисту, дотримання прав та інтересів дитини в об’єднаних громадах Миколаївської області».

08:55 21.02.2019

Герої не вмирають!

20 лютого 2019 року жителі Мостівської громади зібралися біля пам’ятного знаку «Визволителям України», щоб вшанувати пам'ять Героїв Небесної сотні. І саме сьогодні треба сказати, -  « Люди, бережіть серця свої, щоб не стали каменем! Розбудуйте в душах Божий храм, щоб не повторити великий гріх».

11:12 20.02.2019