30 РОКІВ З ДНЯ ВИВЕДЕННЯ ВІЙСЬК З АФГАНІСТАНУ

15 лютого 2019 року в Мостівській ОТГ проходили урочисті заходи  з нагоди 30 – ї річниці виведення колишніх радянських військ з Республіки Афганістан та вшанування учасників бойових дій на території інших держав «Ми пам’яті гортаєм сторінки».

15:19 19.02.2019

За підтримки Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України здійснюється реалізація проекту «Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень», що фінансується Європейським Союзом та впроваджується Програмою розвитку ООН (ПРООН) в Україні.

10:13 04.02.2019

Тренінг з ефективних комунікацій

17-18 січня 2019 року в м.Київ відбувся тренінг із ефективних комунікацій, який організував Український кризовий медіа-центр у рамках програми DOBRE.

16:55 21.01.2019

Тренінг "Формування проектних заявок для залучення коштів ДФРР і МТД"

18 січня 2019 р. у приміщенні Миколаївського центру розвитку місцевого самоврядування проводився тренінг «Отримання фінансової підтримки від ДФРР та донорів МТД: новації в заповненні проектних заявок» присвячений розгляду актуальних питань підготовки проектів місцевого/регіонального розвитку та використання коштів Державного фонду регіонального розвитку та міжнародної технічної допомоги. Тренінг проводився Миколою Дурманом, радником з питань регіонального розвитку.

13:24 21.01.2019

Прес-кава з журналістами

15 січня 2019 р. у приміщенні Миколаївського центру розвитку місцевого самоврядування відбулася зустріч прес – служб ОТГ з провідними журналістами. Захід проводився за підтримки програми «U – LEAD з Європою». В зустрічі приймали участь: Юлія Почебут (радниця з питань комунікації Миколаївського ЦРМС), Анатолій Чубаченко (головний редактор інформаційних порталів «Преступності.НЕТ» і «NL»), Тетяна В’язнікова (головна редакторка друкованого журналу NikLife), Ярослав Індиков (радник голови Миколаївської обласної державної адміністрації), Олена Бережна (речниця Національної поліції в Миколаївській області), Анастасія Тімановська (продюсер філії ПАТ «НСТУ» «Миколаївська регіональна дирекція»), творча група програми «Тема дня» та представники ОТГ.

13:08 16.01.2019

Командувач ДШВ генерал-лейтенант Михайло Забродський вручив десантникам високі державні нагороди прямо на бойових позиціях

Нашому захиснику, учаснику АТО, Тесліну Сергію Олександровичу, жителю нашої громади, командувач Десантно-штурмових військ генерал-лейтенант Михайло Забродський вручив високу державну нагороду – бойовий орден "За мужність" ІІІ ступеню.

08:38 14.01.2019