Засідання Молодіжної ради

13.12.2018 року в рамках реалізації проекту «Створення відкритого простору для відпочинку молоді» відбулось зібрання Молодіжної ради.

13:46 14.12.2018

Думка молоді важлива для ОТГ

12.12.2018 року в приміщенні Сухобалківської ЗОШ І-ІІІ ст. в с.  Суха Балка  було проведено засідання про обговорення Перспективного плану розвитку Миколаївської області у Мостівській ОТГ. В обговоренні активну участь прийняли представники Молодіжної ради та запропонували цікаві та креативні ідеї з розвитку дозвілля на території с. Суха Балка.

13:41 14.12.2018

Засідання робочої групи

10.12.2018 року відбулось останнє засідання робочої групи з реалізації проекту «Створення відкритого простору для відпочинку молоді». На засіданні ключовим питанням було скласти план дій, щодо завершення роботи над реалізацією проекту.

13:39 14.12.2018

Робоча зустріч з місцевого економічного розвитку

12 грудня 2018 року відбулась зустріч робочої групи з місцевого економічного розвитку з ландшафтними дизайнерами, представниками програми DOBRE (Децентралізація приносить кращі результати та ефективність), на якій було розглянуто питання «Розвиток ринку – громадського простору у Мостівській ОТГ».

08:54 13.12.2018

Засідання про обговорення Перспективного плану розвитку Миколаївської області у Мостівській ОТГ с.Суха Балка

12.12.2018 року в приміщенні Сухобалківської ЗОШ І-ІІІ ст. в с.  Суха Балка  було проведено засідання про обговорення Перспективного плану розвитку Миколаївської області у Мостівській ОТГ.

14:33 12.12.2018

Вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування!

Почесною відзнакою голови Миколаївської обласної державної адміністрації «Святий Миколай Чудотворець» ІІІ ступеню була нагороджена Мостівський сільський голова Бабанська Н.В.

09:15 06.12.2018

З Днем Збройних сил України!

Любі захисники Вітчизни, дорогі наші хлопці! Прийміть щирі вітання з Днем Збройних сил України! Від усієї душі бажаємо Вам міцних сил і незламної віри, сміливих ідей і добрих надій, впевнених планів та обов’язкової удачі, незгасимого оптимізму і відмінного виконання всіх поставлених завдань.

09:07 06.12.2018

Засідання про обговорення Перспективного плану розвитку Миколаївської області у Мостівській ОТГ с.Мостове

04.12.2018 року в приміщенні Мостівського НВК с. Мостове було проведено засідання про обговорення Перспективного плану розвитку Миколаївської області у Мостівській ОТГ.

15:47 05.12.2018

Оголошення!

Повідомляємо, що з метою формування єдиного реєстру фермерських господарств – одержувачів державної підтримки Асоціацією фермерів та приватних землевласників України за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України розроблено картку фермера.

10:17 04.12.2018