Мостівський турнір по футболу

Дата: 28.09.2017 14:03

27 вересня  2017 року в  Мостівській ОТГ( в с.Мостове) напередодні Дня вчителя відбувся 20 турнір  по футболу пам’яті вчителів фізичної культури Мостівської школи Кушніра Леоніда Тимофійовича та Гімельфарба Леоніда Григоровича.

Давні традиції , любов до футболу - є результатом того ,що  20 років  турнір  живе  набуває популярності серед підростаючого покоління .  На урочистому відкритті змагань присутні почесні  гості – голова районної державної  адміністрації Осадчук Є.Л.,голова Доманівської районної ради Кушнір Т.Л.,зав.відділом культури,молоді  та спорту Маценко О.О.,  Мостівський сільський голова Бабанська Н.В.,начальник відділу освіти,молоді та спорту Мостівської сільської ради Савченко А.В.,директор Мостівського НВК Чорний С.В., а також учасники змагань та їх наставники: команди Доманівського РНВК №1 ,Богданівської ЗОШ І-ІІІ ступенів,Кузнецівської ЗОШ І-ІІІст,Лідіївської ЗОШ І-ІІ ст ,.Сухобалківської ЗОШ І-ІІІ ,Олександрівської ЗОШ І-ІІ ст.. та звісно господарі турніру команди  Мостівського НВК.  У запеклій боротьбі за Кубок Кушніра Л.Т.  перемогу здобули футболісти  Мостівського НВК ,ІІ місце посіла команда футболістів Доманівського РНВК №1,ІІІ місце посіла команда  Кузнецівської ЗОШ І-ІІ ст. Переможцями змагань з міні-футболу  памяті Гімельфарба Л.Г.стала команда гостей Доманівського РНВК №1,ІІ місце команда Мостівського НВК, ІІІ  місце дісталось  команді Сухобалківської ЗОШ І-ІІІ ст. Серця глядачів переповнювала гордість за наших дітей ,які продемонстрували хорошу фізичну підготовку,гарний футбол,спортивну дружбу. Хочеться подякувати футбольним командам,які  не стали призерами турніру,але прийняли активну участь в змаганнях.

Призами були м’ячі топ-класу та грошові премії,які вручив голова районної державної адміністрації Кушнір Тарас Леонідович.

Виконавчим комітетом  сільської ради для переможців турніру були придбані  цінні подарунки,  Мостівським НВК було організовано смачну випічку  та  гарячі напої .Глядачі мали змогу насолодитись чудовим співом працівника  Доманівського БК Петренка Сергія, група підтримки Мостівського НВК продемонструвала чудові музичні номери.Хочеться щиро подякувати за організацію та проведення турніру вчителям Мостівського НВК ШуляченкуС.В. та Костриці І.В.,відділу освіти  Мостівської сільської ради (начальник Савченко А.В.)