Відділ освіти, молоді та спорту виконавчого органу Мостівської сільської ради

22.06.2017 відповідно до норм закону було створено, відділ освіти, молоді та спорту виконавчого органу Мостівської сільської ради. Юридично зареєстрований Відділ дозволить видавати юридично дійсні атестати та свідоцтва про закінчення школи.

Основними завданням Відділу є здійснення навчально-методичного керівництва, контролю за дотриманням стандартів освіти; контроль за організацією матеріально-технічного та фінансового забезпечення дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів та установ освіти; проводить атестацію загальноосвітніх навчальних закладів, розташованих у громаді та інше. Структурний і штатний розпис Відділу затверджується рішенням сесії. Відділ очолює Савченко Альона  Василівна.

У підпорядкуванні відділу знаходиться 4 школи:

Мостівський навчально-виховний комплекс "загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Мостівської сільської ради

Сухобалківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Мостівської сільської ради Миколаївської області

Лідіївська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Мостівської сільської ради Миколаївської області

Олександрівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Мостівської сільської ради Миколаївської області