УЧАСТЬ У КОНФЕРЕНЦІЇ "ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ, УПРАВЛІННЯ ЗЕМЛЯМИ ТА РОЗВИТОК ГРОМАД"

Дата: 15.12.2017 15:53

14 грудня Мостівська сільська рада взяла участь в конференції: «Децентралізація, управління землями та розвиток громад», яка проходила за підтримки Проекту USAID «Підтримка аграрного та сільського розвитку» («Агросільрозвиток») в Україні.

Конференцію відкрив Микола Фурсенко – Голова Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад (ВАССР).

Привітали учасників конференції: Геннадій Зубко – Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України; Сюзан Косінскі Фрітц – Голова Місії USAID в Україні; Патрік Рейдер – директор Проекту USAID ««Підтримка аграрного та сільського розвитку».

На конференціію виносились такі питання для обговорення:

1. Чи потрібно передавати громадам повноваження по управлінню землями за межами ОТГ?
  2. Чи здатні громади брати на себе ці повноваження і що їм для цього потрібно?
  3. Користування Практичним інструментарієм управління землями об’єднаних територіальних громад.
  4. Який правильний підхід до створення карти земель громади ? Де отримати консультації та підтримку, тощо.

Під час перерви можна було поспілкуватись зі спеціалістами Проекту USAID «Агросільрозвиток», спеціалістами Всеукраїнської асоціації сільських, селищних рад та офісом підтримкм реформ при Міністерстві аграрної політики та продовольства України.  Всі ці питання є важливими для нашої громади!