Особлива та довгоочікувана подія

Дата: 23.03.2018 20:33

23  березня  2018 року свої двері для маленьких відвідувачів гостинно відкрив після  капітального ремонту Мостівський дошкільний  навчальний заклад.

Привітати дітей, батьків та всіх жителів завітали голова Доманівської райдержадміністрації  Осадчук Є.Л., депутат Миколаївської обласної ради, керівник СПрАТ «Україна» Сіроштан О.В., директор  ТОВ ім. Богдана Хмельницького Антіпов В.Г., депутат Миколаївської обласної ради , директор Мостівського  НВК Чорний С.В., сільський голова Бабанська Н.В., начальник відділу освіти  Савченко А.В.

Реконструкція дошкільного навчального закладу проводилась за рахунок  інфраструктурної субвенції та  сільського бюджету.Для вихованців дитячого садочку підготовлено просторі світлі приміщення з чудовими новими меблями, які придбав депутат Миколаївської обласної ради, керівник СПрАТ «Україна» Сіроштан О.В., казковими ігровими куточками, затишними спальнями, та новим ковровим покриттям  від директора  ТОВ ім.. Богдана Хмельницького Антіпова В.Г.

Після урочистої зустрічі  завідуюча дошкільним закладом Невмержицька О.В.  для  гостей провели невелику екскурсію дошкільним закладом. Всі були приємно вражені, адже в закладі створено всі умови для комфортного навчання, ігор і відпочинку діток. Близько 60  вихованців садочка тут будуть у теплі та безпеці.

Також вихованці  та вихователі  Мостівського ДНЗ потішили присутніх віршованими вітаннями та  чудовим танцювальними виступами.

Гості привітали  присутніх з чудовою подією, побажали  усім миру, добра та благополуччя, а також  Мостівський сільський голова  Бабанська Н.В. подякувала  усім тим, хто приймав активну участь в капітальному  ремонті  приміщення та висловила  сподівання, що цей затишний  садочок стане для діток другою домівкою,де будуть навчатись, виховуватись, спілкуватись з однолітками і успішно готуватись до навчання у школі.Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису