Доманівський район, Миколаївська область

Фестиваль ДЮП

27 березня 2018 року Доманівська ЗОШ  №2 гостинно  прийняла 10 команд учасників фестивалю ДЮП  від закладів загальної середньої освіти  Доманівського району.

Мостівську ОТГ  представляли Мостівський НВК, Лідіївська ЗОШ І-ІІ ступенів, Олександрівська ЗОШ І-ІІ ступенів.

Як основний елемент фестивалю на розсуд журі команди представили  2 конкурси :«Домашнє завдання» та «Плакат соціальної реклами» , де учасники  порушили актуальні питання пожежної та техногенної безпеки населення, надавали рекомендації щодо дій у різних надзвичайних ситуаціях.

Всі учасники гідно представили свої команди.У гарячій боротьбі  ІІ місце в конкурсі  «Домашнє завдання» здобули  учні Мостівського НВК та Лідіївської ЗОШ І-ІІ ступенів, а у конкурсі «Плакат соціальної реклами» ІІ  місце здобула команда учнів  Олександрівської ЗОШ І-ІІ ступенів , ІІІ місце- команда Мостівського НВК.

По завершенню фестивалю член журі, Раковський Р.В. – інженер з пожежно-рятувальних робіт 14 ДПРЧ ГУДСНС України в Миколаївській області подякував учасникам за талановитість, проявлену майстерність та пригостив солодощами.