Увага!!!! Житлова субсидія!!!

Дата: 29.08.2018 16:02

Житлова субсидія на придбання скрапленого газу,твердого та рідкого пічного побутового палива призначається за особистим затвердженням громадян місця звернення один раз на рік.

Право на отримання жилової субсидії мають громадяни України,іноземці та особи без громадянства,які на законних підставах перебувають на території України ,що проживають у житлових приміщеннях.

У територіальних громадах прийняття заяв громадян  з необхідними документами для призначення житлових субсидій та передачу їх відповідним стуктурним підрозділам з питань соціального захисту населення здійснюють уповноваженні особи,які визначаються виконавчими органами сільських рад.

Інформація про призначені субсидії  вноситься до Єдиного державного реєсту отримувачів житлових субсидій Мінсоцполітики.

ЖИТЛОВА СУБСИДІЯ НЕ ПРИЗНАЧАЄТЬСЯ(АБО ПРИЗНАЧАЄТЬСЯ ВИКЛЮЧНО ПІСЛЯ РОЗГЛЯДУ КОМІСІЄЮ)

1.Площа будинку більше 200кв.м.

2. Якщо будь-хто із складу домогосподарства має у володінні автомобіль з дати випуску якого минуло менше 5 років.

3. У складі домогосподарства є особи,які досягли 18- річного віку і в яких взагалі дохід цих осіб менший,ніж розмір мінімальної зарабітньої плати (крім стипендії,пенсії,соціальної допомоги по безробіттю,при народженні дитини ,допомогу по інвалідності або догляду за інвалідами та інше),субсидії не призначаються ,якщо особи,що досягли 18 річного віку не сплачують  єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у розмірі,не меншому  ніж мінімальний ,сумарно протягом трьох місяців у періоді,за  який враховуються доходи.

4. Якщо будь-хто з членів домогосподарства перебував за кордоном сукупно більше 60 днів протягом періоду ,за який враховуються доходи.(крім лікування,навчання,відрядження).

Доходи від реалізації молока враховуються в розмірі 30 відсотків нарахованих сум.

Громадянин несе відповідальність за подані відомості про доходи та майно ,що впливають на встановлення права призначення субсидії.