СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «УКРАЇНА»

Дата: 31.08.2018 10:42

СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «УКРАЇНА»  повідомляє, що  18  вересня 2018 року о 10 годині у приміщенні  Мостівської сільської Ради  с. Мостове Доманівського району Миколаївської області, вул. Степова, 11 відбудеться відкрите обговорення (відкрите слухання) щодо необхідності встановлення Національною комісією, яка здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг "зеленого" тарифу на електричну енергію, вироблену СПрАТ «Україна» на біогазовій електростанції потужністю 401 кВт.  та розташована за адресою:  с. Мостове Доманівського району Миколаївської області, вул. Гагаріна,  22/1.

До обговорення запрошуються представники органів виконавчої влади,  органів місцевого самоврядування ,  представники громадських інституцій та місцеві мешканці.

Свої зауваження та пропозиції просимо надсилати до 17 вересня 2018 року  на адресу:  с. Мостове Доманівського району Миколаївської області вул. І Мазепи, 15,бухгалтерія СПрАТ «Україна».

Тел/факс:         (05152) 9 42 91

E-mail:            sprat.ukraina@ukr.net