СЕРПНЕВА КОНФЕРЕНЦІЯ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ МОСТІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Дата: 30.08.2018 20:43

30 серпня 2018 року в  будинку культури с. Мостове  відбулася  серпнева конференція педагогічних працівників  Мостівської  громади «Про підсумки розвитку освіти в 2017/2018 навчальному році та  пріоритетні завдання на 2018/2019 навчальний рік  в контексті положень «Нової  української школи» за участю сільського голови Н.В.Бабанської, керівника апарату Доманівської РДА Максютенко О.М, депутата Миколаївської обласної ради Чорного С.В., депутатів Доманівської районної ради Петренка І.В. та Михалка М.Ю.,заступників сільського голови Пастушенко С.Г. та Гавриленко Л.В., старости с.Суха Балка Федько Т.В..

Перед початком роботи конференції   сільський голова Н.В.Бабанська та гості привітали працівників освіти з початком нового  навчального року.

Вітаючи педагогів, сільський  голова Н.В.Бабанська , відзначила,  що дітям з першого вересня вчитися буде дуже цікаво, а от вчителям доведеться перелаштуватись на зовсім нову систему роботи. Вам, шановні педагоги, доведеться осмислити нові вимоги, і стандарти розумом та душею.  Почесною  грамотою  Миколаївської обласної державної адміністрації нагороджено вчителя фізичної культури  Мостівського НВК Шуляченка С.В.   за сумлінну багаторічну працю, високий професіоналізм. Грамотою відділу освіти, молоді та спорту  нагороджено педагогічних працівників громади (Пройденко Н.А.,Шевчик Н.Г., Юхненко Л.А.,Гордієнко О.В.Затірка Ю.О., Горбаненко М.О., Онищак Н.А., Кульба В.В., Пителева О.М., Ярошенко Н.І., Дромашко Н.М., Бірюкова І.В., Корнукій Л.В., Мустафаєва Н.В.)

Далі, під оплески присутніх у залі, привітали молодих спеціалістів, які поповнили педагогічний корпус  громади, з початком їх трудової діяльності.

Пленарна частина конференції розпочалася розширеною доповіддю начальника відділу  освіти А.В.Савченко, яка проаналізувала підсумки роботи закладів освіти у 2017-2018 році та окреслила завдання на новий 2018-2019 рік у контексті положень «Нової української школи» підкреслила, що завдяки взаємодії органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, педагогічних колективів заклади освіти громади готові зустріти своїх вихованців і розпочати новий навчальний рік.

В обговоренні доповіді взяли участь Топузанова Т.С., директор Олександрівської ЗОШ І-ІІ ступенів, Безіна Л.Н., директор Лідіївської ЗОШ І-ІІ ступенів,  Паламар Т.К.  директор Сухобалківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, які ознайомили колег з досягненнями  своїх закладів, ділилися досвідом роботи.

Після пленарної частини педагоги продовжили роботу на тематичних майданчиках міжшкільних  методичних об'єднань  у Мостівському НВК.

За підсумками роботи конференції прийнято рекомендації, в яких визначено пріоритетні завдання діяльності закладів освіти громади у 2018-2019 навчальному році.

За  святкову атмосферу  та подаровані чудові пісні, дякуємо директору Мостівського БК  Кебі О.М. та її  аматорському колективу!