"На каву до депутата"

Дата: 26.11.2018 09:32

23 листопада 2018 року  в Мостівській громаді відбулась акція для членів Молодіжної громадської ради з депутатами ОТГ «На каву до депутата» програмної діяльності БФ «Ласка», в рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Комьюнітіз (Global Communities) та фінансується Агенством США з міжнародного розвитку (USAID).

У рамках акції  «На каву до депутата» відбулась відверта,конструктивна,навчальна розмова з депутатами Мостівської сільської ради. Депутати розповіли про свою роботу, як приймаються рішення,чому вони вирішили стати депутатами, про порядок проведення сесії, дізнались, що таке «конфлікт інтересів».

Молодь цікавилась, що депутатам вже вдалось реалізувати за роки створення ОТГ та оцінили дії нинішнього керівництва громади.

Особливого дискусійного обговорення набуло питання, що планують робити для молоді? І в результаті обговорень депутати запросили молодь на сесію сільської ради,яка відбудеться в грудні, щоб молодь розповіла, які проекти вони хотіли б реалізувати в найближчий час.