ВІДПОЧИНОК ДЛЯ ОКРЕМИХ ПІЛЬГОВИХ КАТЕГОРІЙ

Дата: 14.06.2023 15:45

Возможно, это изображение текст

З метою належної організації оздоровлення та відпочинку окремих пільгових категорій громадян відділ соціального захисту та охорони здоров'я Мостівської сільської ради повідомляє, що Комплексною програмою соціального захисту населення "Турбота" обласної ради визначено Порядок організації оздоровлення та відпочинку на базах відпочинку в курортних закладах окремих пільгових категорій громадян за рахунок коштів обласного бюджету.

📌В літній період 2023 року на базі відпочинку в с. Коблево можуть оздоровитись та відпочити комісовані військовослужбовці та члени їх сімей, а також діючі військовослужбовці, які перебувають у відпустці та члени їх сімей.

↪️Заїзди будуть здійснюватися кожен понеділок на - 7 днів.

✅Громадянам, які виявили бажання оздоровитися, необхідно звернутися до відділу соціального захисту та охорони здоров'я населення Мостівської сільської ради або до інпекторів відділів, що працюють в старостинських округах громади.