УВАГА! КОНКУРС!

Дата: 26.12.2018 15:41

Мостівська сільська рада

оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

• начальника відділу фінансів, бухгалтерського обліку та звітності;
  • начальника відділу економічного розвитку та інвестицій:
  • начальника відділу соціального захисту, обслуговування населення, у справах дітей, сімї та молоді;
  • головного спеціаліста правового та кадрового забезпечення;
  • головного спеціаліста відділу земельних відносин, архітектури та житлово-комунального господарства.

До участі в конкурсі допускаються громадяни України, які мають вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра, спеціаліста, магістра; мають глибокі теоретичні та практичні знання комп’ютерної техніки; володіють знанням чинного законодавства; вільно володіють державною мовою.

Документи приймаються протягом 30-ти календарних днів з дня опублікування оголошення.

За довідками звертатись до сільської ради за адресою: село Мостове, вул. Степова, 11, тел..9-41-19