НАРАДА З ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ

Мостівська та Доманівська ОТГ в складі делегації від Миколаївської області на нараді "Ініціатива Президента України якісна і доступна медицина у сільській місцевості" м. Київ 11.09.2017

08:56 13.09.2017

Серпневою конференцією освітян розпочався новий 2017-2018 навчальний рік.

Свої привітання, настанови, побажання висловили представники районної адміністрації, районної ради, Доманівський селищний голова та заступники голів Доманівської ОТГ та Мостівської ОТГ.

08:38 01.09.2017

Тренінг "Бізнес в громаді як запорука їх економічного розвитку. Основи бізнес-планування"

17.08.2017 був проведений тренінг на тему  « Бізнес у громадах як запорука їх економічного розвитку. Основи бізнес – планування » в рамках програми « Децентралізація приносить кращі результати та ефективність » (DOBRE) . Тренер: Копаниця Надія Миколаївна – бізнес – тренер, психолог, сертифікований фасилітатор TOP та  PinPoint методологіях.

11:57 18.08.2017

Хмельницкий досвід децентралізації в освіті.

26 червня 2017року розпочав роботу відділ освіти, молоді та спорту виконавчого органу Мостівської сільської ради. З метою отримання досвіду та покращення ефективності надання освітніх послуг Мостівському ОТГ, начальник відділу освіти Савченко А.В. та спеціаліст Гриценко І. В. відвідали  форум освітян «Розвиток освіти ОТГ – інновації та особливості»,  який відбувся 10, 11 серпня в мальовничому куточку Хмельниччини, у серці Подільських Товтр  смт. Сатанів в санаторії «Перлина Поділля» .

15:59 15.08.2017

"ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ ПРИНОСИТЬ КРАЩІ РЕЗУЛЬТАТИ ТА ЕФЕКТИВНІСТЬ"

13 липня в с. Суха Балка Мостівської об'єднаної територіальної громади в рамках програми DOBRE пройшов черговий тренінг на тему: «Інструменти протидії та запобігання корупції в органах місцевого самоврядування». Дякуємо тренеру Тарасу Случику, експерту Інституту Політичної Освіти, за те, що розповів нам цікаву та корисну інформацію, а також за отриманий досвід.

16:14 13.07.2017

УЧАСТЬ У ТРЕНІНГУ

Заступник сільського голови Мостівської ОТГ – Гавриленко Лариса Володимирівна, взяла участь у заходах спільного польсько-українського проекту «Співпраця об’єднаних громад для участі громадськості в управління освітою». Тренінг проводився в м.Черкаси протягом трьох днів 16-18 червня 2017 року. В ході даної робочої зустрічі були розглянуті наступні питання:

08:21 26.06.2017