Капітальний ремонт автомобільної дороги по вул. Івана Федорова село Мостове

Мостівська об’єднана територіальна громада розпочала роботи по реалізації одного із трьох проектів «Капітальний ремонт автомобільної дороги по вул. Івана Федорова село Мостове, Доманівський район, Миколаївська область»  по інфраструктурній субвенції.

11:35 21.11.2017

З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

Шановні працівники сільського господарства!  Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята!  Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ваші ниви, хай втілюються в життя ваші плани, задуми та сподівання на радість вашим рідним, на благо розквіту краю та піднесення добробуту всього українського народу. Хай обходять вас природні стихії, а ваші родини живуть у затишку, щасті, благополуччі та при доброму здоров’ї!  У день професійного свята бажаю вам всім прихильної долі, вагомих здобутків, миру, невичерпної енергії, професійної удачі!   З повагою  сільський голова Н.В. Бабанська

19:30 17.11.2017

Новини   з    Мостівської ОТГ

Новини з Мостівської ОТГ

15  листопада  2017  року  в  приміщенні   Мостівського  будинку  культури відбулась 2 –га стратегічна сесія членів координаційної ради з підготовки Стратегічного планування  розвитку Мостівської ОТГ  в рамках  Проекту «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність(DOBRE)» . На зустрічі були присутні: програмний спеціаліст програми DOBRE   Наталія Сафронова, експерти проекту DOBRE  - Пшемислав Фенрих,  Магдалена Братко,Оксана Колісник ,голова СПрАТ "Україна"  Сіроштан О.В.,голова ТОВ  ім. Б.Хмельницького  Антіпов В.Г., депутати сільської ради : Околович О.М.,Наврузалієва Л.О.,фермер Троценко Ю.М., сільський голова Бабанська Н.В.,заступники : Пастушенко С.Г., Гавриленко Л.В., начальник відділу  освіти Савченко А.В., в.о старости Делі Г.В. та Фетько Т.В. Обговоривши діагностику громади , яка була раніше  відпрацьована експертами проекту спільно з координаційною та робочою групою, врахували зауваження членів координаційної ради , а також було узгоджено календарний план роботи на 2018 рік експертної групи по відпрацюванню стратегічного  планування  розвитку громади. Вважаю ,що зустріч була конструктивною  та  продуктивною з обранням  вірного напрямку розвитку нашої громади.

14:06 17.11.2017

Молодіжний форум " DOBRE DIY" 1-3 листопада

1-3 листопада в Миколаєві в рамках програми DOBRE (Децентралізація приносить кращі результати та ефективність). відбувся молодіжний форум для представників об'єднаних територіальних громад з Миколаївської та Херсонської областей. Учасникам мали змогу послухати та  надихнутися чудовими розповіддями спікерів, а також підвищити навички  навички в створенні та написанні проектів. В останній день форуму директор програми DOBRE (Децентралізація приносить кращі результати та ефективність)  Беррі Рід особисто вручив кожному учаснику сертифікати.

08:51 06.11.2017

Збори активістів у м. Миколаєві

13.10.2017 у м. Миколаєві представники органів місцевого самоврядування, активісти 1 та 2 раундів конкурсного відбору громад – учасниць Програми DOBRE по Миколаївській області були присутні на зустрічі активістів від кожної територіальної громади. Обмінювались  досвідом, презентували свої напрацювання, надихали на нові ініціативи.

14:58 17.10.2017

День   відкритих дверей  «Садочок рідний – ти найкращий»

День відкритих дверей «Садочок рідний – ти найкращий»

21  вересня 2017 року   Мостівський дошкільний навчальний заклад проводив  День відкритих дверей  «Садочок рідний – ти найкращий». На порозі гостей радо зустрічає керівник закладу  Невмержицька Ольга  Володимирівна.

09:14 25.09.2017

80 - річчя Миколаївщини

22 вересня делегація від Мостівської територіальної громади приєдналася до святкування 80-річчя Миколаївської області.

08:54 25.09.2017