Дата: від до Скинути

Об’єднані територіальні громади та служба зайнятості – орієнтир співпраці на позитивний результат

11:52 23.03.2018

ГРОМАДСЬКІ КОНСУЛЬТАЦІЇ МАТЕРІАЛІВ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ МОСТІВСЬКОЇ ОТГ У СЕЛІ ЛІДІЇВКА

21 березня 2018 року у приміщенні  Лідіївського будинку культури  відбулося обговорення матеріалів Стратегії сталого розвитку Мостівської об’єднаної територіальної громади 2018 – 2026 роки. Бачення та перспективи розвитку громади, стратегічні цілі, а також план діяльності на найблищі роки представила сільський голова Н.В.Бабанська. На загальну думку присутніх Стратегія розвитку схвалена!

16:43 21.03.2018

Громадські консультації матеріалів Стратегії розвитку Мостівської ОТГ у  селі Суха Балка

Громадські консультації матеріалів Стратегії розвитку Мостівської ОТГ у селі Суха Балка

21 березня 2018 року у приміщенні  Сухобалківської школи відбулося обговорення матеріалів Стратегії сталого розвитку Мостівської об’єднаної територіальної громади 2018 – 2026 роки. Бачення та перспективи розвитку громади, стратегічні цілі, а також план діяльності на найблищі роки представила сільський голова Н.В.Бабанська. На загальну думку присутніх Стратегія розвитку схвалена!

16:37 21.03.2018

Увага! Громадські консультації !

Шановні жителі Мостівської громади, протягом року робоча група разом з експертами програми DOBRE Пшемислав Фенрих, Магдалена Братко та Оксана Колісник працювали над Стратегією сталого розвитку Мостівської об'єднаної територіальної громади на 2018 - 2026 роки. Запрошуємо Вас до обговорення та покращення документу.

16:29 19.03.2018

Перший день 5-ї стратегічної сесії Мостівської ОТГ

12 березня 2018 року відбувся перший день 5-ї стратегічної сесії Мостівської ОТГ. Робота була розподілена на дві консультаційні зустрічі: експерти програми DOBRE Пшемислав Фенрих, Магдалена Братко та Оксана Колісник зустрілися з Молодіжною радою громади та мешканцями села Суха Балка.

10:10 14.03.2018

Другий день 5-ї стратегічної сесії

13 березня 2018 року стартував другий день 5- ї  стратегічної сесії Мостівської ОТГ. Експерти програми DOBRE Пшемислав Фенрих, Магдалена Братко та Оксана Колісник зустрілися з робочою групою з написання стратегії Мостівської ОТГ на 2018 – 2026 роки. Першою частиною засідання була презентація стану роботи над стратегічним документом та планування громадських консультацій. Другою частиною був аналіз Плану дій з точки зору показників впливу та результату впровадження. Третьою частиною було управління впровадженням стратегії: моніторинг реалізації та засади актуалізації документу. Нажаль це була наша остання стратегічна сесія. Але маємо надію, що експерти ще не раз завітають до нас і це буде нова, розвинута, туристична Мостівська громада.

09:21 14.03.2018

Фінансова спроможність ОТГ Миколаївщини, - експертний аналіз

9,7 тис. грн – таким є показник власних доходів на одного мешканця Галицинівської ОТГ, що на Миколаївщині, у 2017 році. У загальному рейтингу фінансової спроможності 366 ОТГ, ця громада посіла 9 місце. Всього у цьому регіоні в минулому році на прямих міжбюджетних відносинах з державним бюджетом працювали 19 об’єднаних територіальних громад. Якою в минулому році була їх фінансова спроможність демонструє відповідний аналіз, проведений Групою фінансового моніторингу Центрального офісу реформ при Мінрегіоні (за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та проекту SKL International). Експерти відзначили ріст надходжень власних доходів об’єднаних громад цього регіону на одного мешканця. Такий показник по 19-ти ОТГ області збільшився на 2201,5 грн та склав 3454,6 грн (у тому числі: по 18-ти ОТГ, утворених у 2016 році цей показник зріс у 2,9 рази та становить 3509,3 грн, а по 1-й ОТГ, утвореній у 2015 році – на 10,3% і становить 2540,0 грн). ОТГ Миколаївщини у 2017 році змогли спрямувати кошти на проведення капітальних видатків в сумі 143541,2 тис. грн., що в розрахунку на 1 жителя становить 1023,1 гривень. Найбільша штатна чисельність працівників виконавчого апарату затверджена Баштанською ОТГ – 106 осіб, найменша – Чорноморською ОТГ – 15 осіб (станом на 01.07.2017). Виходячи з розрахунку чисельності населення громад та чисельності службовців, можна зазначити, що найбільше навантаження на 1 службовця з надання послуг у Воскресенській ОТГ - 294 особи; найменше – у Кам’яномостківській ОТГ – 102 особи. За підсумками 2017 року найбільша питома вага видатків на утримання службовців у фінансовому ресурсі ОТГ (без урахування субвенцій) припадає на бюджет Воскресенської ОТГ – 25 %, найменша – на бюджет Галицинівської ОТГ - 7 %.

10:55 12.03.2018

02 березня 2018 року - другий день роботи з експертом БФ Ласка Наталією Гнатюк

02 березня 2018 року у Мостівській сільській раді, продовжуючи свою роботу , експерт БФ Ласка Наталія Гнатюк  зустрілася з представниками Молодіжної ради. Поговорили про пріоритети розвитку, про те, як сучасна молодь бачить Мостівську громаду через 10 років. Учасники Молодіжної ради озвучили ідею, щодо встановлення на території громади місць з безкоштовним WiFi, також, скориставшись нагодою, запропонували свою допомогу у облаштуванні Мостівського парку.

15:20 02.03.2018