ІІ етап навчання депутатів

Депутати Мостівської громади взяли участь в  II-у етапі навчань депутатів ОТГ в рамках Програми DOBRE.

14:33 05.11.2018

Бюджет для громадян

23 жовтня 2018р. в Мостівській сільській раді відбулась робоча зустріч з експертами ГО «Агенство економічного розвитку». Експерти партнерства (Олена Заворотченко) презентували результати дослідження рівня прозорості бюджетного процесу на 2017-2018 рр. у Мостівській ОТГ.

14:53 24.10.2018

ДЕНЬ СЕЛА ОЛЕКСАНДРІВКА

Традиційно в жовтневі дні  мешканці села Олександрівка  святкували  День села «Моє село -  частинка України»

09:57 19.10.2018

ІІ Форум регіонального розвитку «Південна мрія: революція ментальності»

17 жовтня в Коблівській сільській ОТГ за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» стартував ІІ Форум регіонального розвитку «Південна мрія», в якому беруть участь представники Одеської ОДА, Миколаївської обласної ради, експерти Центрального офісу реформ, керівництво U-LEADвропою», експерти Миколаївського Центру розвитку місцевого самоврядування,  а також представники ОТГ Миколаївської, Херсонської, Одеської, Кіровоградської, Київської, Дніпропетровської та Полтавської областей, ЗМІ тощо. Представником від Мостівської сільської ради є голова Бабанська Надія Володимирівна, яка приймає активну участь у роботі форуму.

09:28 18.10.2018

З Днем Вчителя!

Дорогі працівники освіти, ветерани педагогічної праці та молоді педагоги!

09:51 05.10.2018